#1 2008-04-20 13:29:14

Salvaje_Jabali

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 96
Punktów :   

Wybierzmy szefa!

Witam,
Jak wszystkim wiadomo nasz sojusz zawsze staral sie dzialac demokratycznie. Niestety doszlismy do momentu gry kiedy nie trzeba byc caly czas on-line i zebranie calej rady jest niewykonalne. Przez to podejmowanie nawet podstawowych decyzji jest wykonywane jednoosobowo lub wogole. Gdy jedna osoba z rady czegos wymaga, inni to robia, ale pojawiaja sie czsem jakies niesnaki. Aby to wyeliminowac proponuje wybrac sposrod nas oficjalnego szefa sojuszu do ktorego bedzie mozna zglaszac problemy, propozycje ale takze trzeba bedzie wykonywac jego polecenia. Dotychczas taka funkcje pelnil nieoficjalnie Pakulek i czasem ja. To nasza prpozycja zeby to uporzadkowac. Zaznaczam ze nie bedzie to koniec rady, ale ktos musi czuwac nad caloscia!

Moim kandydatem na to stanowisko jest Crazyeddie777. Mysle ze jako czlonkowie rady znacie jego zaangazownie i umiejetnosci, takze dyplomatyczne;). Wstepnie z nim rozmawailem i wyrazil chec podjecia sie tego wyzwania. Ja moglbym zostac jego sitem, a Pakulek znowu chce byc na uboczu.

Prosze o akceptajce tej kandydatury, przedstawienie innej lub wypowiedzenie sie czy chcecie miec szefa.

Offline

 

#2 2008-04-20 13:31:48

zdziszek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: Wybierzmy szefa!

za oczywiście jeśli tylko ma faktycznie chęci ochotę to jak najbardziej

Offline

 

#3 2008-04-20 14:06:36

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Wybierzmy szefa!

Jesli ma ochotę, jestem za

W koncu odpocznę psychicznie


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#4 2008-04-20 14:40:43

Freem

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 64
Punktów :   

Re: Wybierzmy szefa!

Crazyeddie777 na szefa.
A Pakulek na uboczu. I tak, mam nadzieję, będzie robił swoje^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stratus-klub.pun.pl www.mmbf.pun.pl www.knsg.pun.pl www.straz112-998.pun.pl www.powerrangersi.pun.pl