#1 2008-04-17 22:02:23

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Czas na zmiany

Moja propozycja.


1.Kończymy z PK jako ich sojusznik.
2.Zmieniamy nazwę.
3. Zawiązujemy sojusz z jakimś sojuszem
4. Walczymy


1. Nazwa nic nam nie daje. A duzo odbiera. Nie możemy mieć sojuszników. Pomocy w +/- gdzie jest też BF nie otrzymaliśmy pomimo próśb
2. Po prostu wspólnie ją wymyslimy
3. Powiem tak. Mam sita w ED. I jak zobaczyłem jedną akcję, przekonałem się że dobry sojusznik to podstawa.
wysłałem 1 atak ( fejk) na ich konsula. Wojo szło 4h. Wyszło odemnie o 22. Zgadnijcie ile zebrali defa?   12 tyś!!!!!!!
Tyle to my nie potrafimy zebrac! Nie widziałem u nas takiego defa.
Mając sita zobaczyłem co się działo. Wysłali massa ( mają sitów u swoich sojuszników) o defie. Nawet napisali do BNC. DLatego defa robił każdy sojusz w promieniu 4h od atakowanej osadki.

Po prostu potrzeba nam prawdziwego sojusznika. A nie PK w nazwie.
Uważam że na dzień dzisiejszy, same akademie i odłamy BF - masakrują nas jak chcą!!!! Nie wliczając głównego sojuszu.


Dlatego wypowiedzcie się. Bo PK do niczego nas nie doprowadzi jak nie do klęski.


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#2 2008-04-17 22:06:40

Nie_bij_mnie

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 100000098
Punktów :   -1 

Re: Czas na zmiany

Z ED walcze na co dzien, mam ich b duzo niedaleko croopa, osobbiscie pasuje mi taka walka  z nimi ale jak uznacie ich za sojusznika to sie podporzadkuje.

Offline

 

#3 2008-04-17 22:12:32

Salvaje_Jabali

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 96
Punktów :   

Re: Czas na zmiany

Ciezko powiedziec czy to dobry sojusznik dla nas. Slabi sa ale nie ma alternatywy. Mozna na poczatek jakiegos napa zaproponowac, czy bedzie to stala wspolpraca to ciezko powiedziec. BF uroslo zdecydowanie w sile (glownie akademie) w dodatku maja jakis tam pakt z Vdt.. Bedzie ciezko z nimi bez wspolpracy z kims z cwiartki.

Offline

 

#4 2008-04-17 22:58:15

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Czas na zmiany

Nie mówie że z ED. Ale podałem jak można zebrac defa co zatrzyma najwieksze OFF naszej cwiartki. Sami nie damy rady. Wczesniej BNC chciało z nami napa, ale nie moglismy bo PK. I tak teraz mamy sie na boku.


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#5 2008-04-17 22:58:52

razarv3

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 64
Punktów :   

Re: Czas na zmiany

robic coś trzeba bo nie robimy nic a BF rośnie w siłe strasznie i tak jak ktoś powiedział nawet ich akademie są mocne a my potrzebujemy kogos do pomocy koniecznie jeżeli chodzi o ED to są może słabi ale Bardzo dobrze zgrani i sam sie o tym przekonałem nie jeden raz !!!
NIE obraźcie SIE ALE U NAS PO ZA PAKULKIEM NIKT NIC NIE ROBI !!!- wyjątek postawimy defa i tyle -a czy była przygotowana chociaż jedna porządna akcja off gdzie cały sojusz walczył NIE !! mam nadzieje ze teraz po tych kontrolach co je mamy przeprowadzić z defem coś zrobimy
Nazwe pewnie ze zmieńmy nic nam po niej jak nie można liczyć na kolegów niby po fachu - i myślmy faktycznie o sojusznikach i to szybko ba czas ucieka

Ostatnio edytowany przez razarv3 (2008-04-17 23:08:05)

Offline

 

#6 2008-04-18 22:53:39

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Czas na zmiany

Słuchajcie. Gadam z BrygadąRR. W sumie sam zagadał.
SPrawa wygląda tak.

Propononuje nam sojusz. Ale po zmianie nazwy. Mówi że BF zaprzestało by ataków.

Tylko kto był by wtedy wrogiem>?


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#7 2008-04-19 12:38:22

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Czas na zmiany

Dobra. Czas działać. Bo an forum okazuję się ze nadal mamy jakieś ku... w sojuszu.

Dlatego zaczynamy działać. Czekam na wasze ostatnie komenty.

Z BNC sie dogadamy i zrobimy napa. Zmieniamy nazwę i piszemy napy.

Wkurza mnie tylko, że linka z tego tematu wysyłam do 8 osób a odpsiują 3. Prawda zdziszek?


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#8 2008-04-19 12:42:38

crazyeddie777

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 170
Punktów :   

Re: Czas na zmiany

KURWA nie...
STOP dajmy najpierw ultimatum PKsom!!!!!!
eddie 11:48:47
dajmy ultimatum PKsom
eddie 11:48:54
nie nie to w pizde z nimi
eddie 11:49:11
ale musimy kurwa zachwac jakies granice rozsoadku
eddie 11:49:19
bnc nie jest wiarygodne ma napa z bf

kurwow pietnastu ludzie spokojnie:D


napisze do PKow o wypowiedzeniu wojny BF.. jesli nie zmywamy sie a my ciche napy na wojne z BF sobie zrobimy:)

Ostatnio edytowany przez crazyeddie777 (2008-04-19 12:47:37)

Offline

 

#9 2008-04-19 13:00:26

zdziszek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: Czas na zmiany

Pakulek nie wyrywaj mnie do odpowiedzi nie mam nic do powiedzenia to nie pisze jak koniecznie chcesz to odpowiem
1. co do kreta 2 osoby wyleciały już po tych massach to one obrażone mogły przekazać wiadomości komuś więc kret może być ale nie musi
2. jestem przeciw takiemu nagłemu zrywaniu z PK jak sie okaże że nie dogadamy z BNC (a cos nie mam do nich przekonania) to zostaniemy już całkiem sami bez żadnego pola manewru tak przynajmniej w najczarniejszym scenariuszu zostaje nam bruździć w +/+ ile sie da żeby mieli opóźnienia do reszty i zrobić eksodus z nowymi osadami do innej ćwiartki w rejony okupowane przez pozostałe PK i tam sie bawić dalej w cud (ale to takie strasznie odlegle plany rezerwowe tylko )
3. jak zrezygnujemy z PK to część się może od nas odpieprzy ale czy faktycznie jest tak źle i tragicznie żeby sie przejmować i szukać wyjścia ewakuacyjnego ?

Offline

 

#10 2008-04-19 13:03:46

crazyeddie777

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 170
Punktów :   

Re: Czas na zmiany

dobra ja zaczynam rozmowy z PK z innych cwiartek.. zobaczymy co bedzie.!

PKS SE za napami ja uwazam ze SANTIAGO !! i ZK nawet jesli bedzie trzeba nazwe zmienic....

Ostatnio edytowany przez crazyeddie777 (2008-04-19 13:20:16)

Offline

 

#11 2008-04-19 13:31:54

Freem

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 64
Punktów :   

Re: Czas na zmiany

Moje zdanie jest takie:

PK na nic w tej chwili nie daje, a tylko odbiera możliwości. Ja nadal najchętniej zrobiłbym jednak tylko jedną grupę, bo odległe osoby nam psują cholernie opinię. Nie jesteśmy wstanie nad nimi zapanować.  Nie przejmujmy się tym co piszą te kurwy z BF na Nasz temat... Ja w tej chwili w ogóle nie myślę o przyszłości i o budowaniu cudu. Do tej pory może albo Nas, albo BF już dawno nie być. Jedyne czego ja chcę to zabawić się kosztem BF. A do tego są potrzebni gracze, którzy są położeni tylko blisko siebie. Taki boxerek... Nie wiem co z nim będzie. W końcu i tak się przebiją i go zjadą. A Nasz deff stacjonuje tam cały czas, nam odbierając szanse bronienia swoich osad. Co do jakichkolwiek paktów, czy napów sie nie wypowiem, bo nie wiem jak Nam się układają stosunki, np. z BNC, ale z tego co widzę to chyba niezbyt dobrze...^^ Ale możecie popisać z innymi PK. Jeśli nam pomogą z BF to spoko. Jeśli nie, to koniec PK NE

Offline

 

#12 2008-04-19 14:14:13

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Czas na zmiany

Zdziszek. CO innego proponujesz? Bo nasz sojusz jest słąbszy niż 3 akademie BF razem wziete. Nie ma akcji OFF, to nas gubi!!!!


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#13 2008-04-19 15:53:50

zdziszek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: Czas na zmiany

czy muszę coś proponować ? no dobra

1. pogadać na poważnie z PK dowiedzieć sie co maja do powiedzenia na temat naszej ćwiartki i jakie propozycje
2. Jeśli będziemy usatysfakcjonowani rozmowami z PK zostajemy i rozpoczynamy z nimi powazna wspolprace
- indywidualnie między pojedynczymi graczami
- na szczeblu zarzadu
- wymieniamy z nimi informacje
3. cichy pakt z kims z naszej ćwiartki ale moim zdaniem raczej nie BNC o pakcie powinny wiedzieć pozostałe PK i tak mamy przecieki więc lepiej żeby wiedzieli od nas
4. tworzymy podział na grupy faktycznie istniejące zajmujące sie sprawami zarówno off jak i deff w danym rejonie ( raz już próbowaliśmy nie wyszło ale tonie powód żeby zapomnieć o tym pomyśle)
5. Skupiamy się na rozwoju w określonych kierunkach (docelowo żeby sie jeszcze bardziej skupić mieć możliwie dużo osad w kupie) i walczymy przede wszystkim deffem oraz silnie rozwijamy eko
6. trzeba silniej zintegrować ludzi z sojuszem
7. Koniecznie trzeba poprawić nasz wizerunek na forum głównym ( sorry Pakulek ale zwłaszcza Ty za dużo tam piszesz i dajesz sie prowokować wciagać w zbędne nam jako sojuszowi dyskusje)
8. Zmniejszyć rade konkretne osoby konkretne decyzje ( np. Black sprzedaje konto, Zuzia sam/a mowi ze nie ma czasu zresztą odgórne akcje off sie nie sprawdzają, Nie bij mnie jako osoba odpowiedzialna za forum zupełnie niepotrzebnie jest wpisany w radzie to go tylko naraza dodatkowo)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.faniasg.pun.pl www.gt.pun.pl www.swatliga.pun.pl www.ninja-revolution.pun.pl www.grupak.pun.pl