• Index
  •  » RW DEF
  •  » ZANIM POPROSISZ O DEFA PRZECZTAJ CO TU JEST NAPISANE!!!

#1 2008-04-05 12:24:46

BlackAngel

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 14
Punktów :   

ZANIM POPROSISZ O DEFA PRZECZTAJ CO TU JEST NAPISANE!!!

Przepraszam Ale ja juz nie mogę,poprostu inteligencja pewnych graczy jest na poziomie chyba ery kamienia łupanego:|To co sie dzieje z defem to jest porażka,gram juz długo w traviana i nigdzie tak nie było ze wchodzisz sobie na trave i Ci wyskakuje ok15 pró¶b o deffa:/ i co masz teraz zrobic sobie myslisz??Pakulek rozwi±zał ten problem ale jak widać nie pisał jak do....facetów powiedzmy.Wiec ja to napisze!!Od defa jest generał def i Pakulek NIE JA ani nikt inny z rady!!Dostaje co chwile wiadomosci typu"Idzie na mnie atak od gracza...Zbieram deffa pomozcie"Jak mieli ally to tez tak pisali i co mnie to interesuje jak nie znamy godziny ataku!!A co za tym idzie godziny postawienia tego cholernego defa.Rozumiem ze człowiek chce sie obronic ale nie kosztem całego sojuszu bo tak to wszystkim wybija wojsko jak nie bedzie defa na konkretna godzine:/


1.Kordy i nazwa wioski  na która idzie atak
2.Godzina Ataku
3.Poziom spichlerza oraz aktualny jego stan
4.Poziom murów obronnych
5.Aktualny stan swojego wojska DEFF
6.Nazwa oraz kordy atakujacego

MYSLE ZE TE PODSTAWOWE INFORMACJE UŁATWIA WSZYSTKIM PRACE I ZOORGANIZOWANIE W NASZEJ GRUPIE

PAMIETAJCE OD DEFA JEST GENERAŁ DEFF blazej_t lub PAKULEK

Mówie odrazu ze jesli nie dostane pro¶by o defa w takiej formie to wywalam wiadomosc do kosza bez przeczytania:)

Offline

 

#2 2008-04-05 21:17:40

Nie_bij_mnie

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 100000098
Punktów :   -1 

Re: ZANIM POPROSISZ O DEFA PRZECZTAJ CO TU JEST NAPISANE!!!

Mowilem ze samodzielne prosby massami o deff to złłłłuuuuuuuuuuóooooo

Offline

 
  • Index
  •  » RW DEF
  •  » ZANIM POPROSISZ O DEFA PRZECZTAJ CO TU JEST NAPISANE!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dobrzyniak.pun.pl www.goracepiatki.pun.pl www.speedwaygames10.pun.pl www.rkm.pun.pl www.srk-priyanka.pun.pl