• Index
  •  » OGÓLNE
  •  » Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

#1 2008-03-22 17:17:14

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

Na wstępie chciał bym napisać jak ja to widzę a pózniej oczekuję waszego ustosunkowania się do tego.
Po waszych wypowiedziach, przedstawię także podania od kandydatów nowo przyjętych do nas. Okazuję się, że 5 z nich to na prawdę fachowcy i doświadczeni gracze. Zresztą sami ocenicie.

Więc tak to widzę.

Koordynator - ważne msg do ally, rozmowy tam gdzie dyplomata potrzebuje pomocy, nadzorowanie całości ( tak jak do tej pory )

Tutaj stawiam z góry na Salvaje. Nie wyobrażam sobie innej osoby na tym stanowisku. Zresztą możecie przedstawić inne kandydatury, jednak nie ma zmieniać czegoś, co dobrze działa.

Dyplomata - kontakty z akademią oraz resztą PKsów ( defy, pomoce, zarządzenia itp)
Rekrutant ( Tylko osoby wibitne - 3 osady lub pop pow 1000 itp) - reszta do akademii
Kontroler - podczas rotacji, oceni ostatnich 5 z Głównego i 5 TOP z akademii i dokona przegrupowań raz na tydzień ( liczby podane orientacyjnie)
Kontorler 2 - kontrole w ciągu tygodnia wybiórczo graczy. ( wojsko, eko, stan osadki)
Administrator forum - w zamian za Vatea ( pomoc na forum)
Ministrowie bez teki - 3-4 do zarządu.  ( tak aby więcej osób uczestniczyło w dyskusjach )

razem 9-10 osób. To tworzyło by zarząd. Czyli jak do tej pory.


Teraz kto z obecnych członków rady widział by się na jakim stanowisku? Mam 5 dobrych podań, ale ewentualnie obsadzimy stanowiska które będą wolne.

Proszę o wasze wypowiedzi i uwagi tak, abyśmy do wieczora coś ustalili.

PS. Ja na ministra bez teki


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#2 2008-03-22 17:28:38

Freem

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 64
Punktów :   

Re: Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

Chcę zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko rekrutanta w PKs NE.

Uważam, że Twój plan Pakulek jest w porządku. Trzeba zrobić jak najszybciej porządek. Należy zacząć od ustalenia stanowisk w sojuszu. Potem będziemy działać dalej. Nie mam nic przeciwko temu by Salv był koordynatorem. Reszta stanowisk również wydaję się konkretna.

Jak tylko wprowadzimy porządek w sojuszu głównym, natychmiast bierzemy się za akademię, gdzie identycznie jak u Nas musi panować ład.

Ostatnio edytowany przez Freem (2008-03-22 17:42:15)

Offline

 

#3 2008-03-22 17:31:51

Nie_bij_mnie

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 100000098
Punktów :   -1 

Re: Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

Tez bym tak chcial (bez teki ), ale cóż niestety od poczatku sojuszu zajmuje sie forum Salvaje - nikt inny, nigdy-tak jak do tej pory wzorowy, uprzejmie i inteligentnie.

Do forum potrzebuje 1 osoby z uprawnieniami takimi jak ja i moderatorow ktorzy serio chca cos pomagac.

Offline

 

#4 2008-03-22 17:43:30

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

Uważam że może chociaż Rekrutant, dyplomata, Forum - to powinno być.

Ostatnio edytowany przez Pakulek (2008-03-22 17:47:48)


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#5 2008-03-22 18:13:58

zdziszek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

Pakulek napisał:

Na wstępie chciał bym napisać jak ja to widzę a pózniej oczekuję waszego ustosunkowania się do tego.
Po waszych wypowiedziach, przedstawię także podania od kandydatów nowo przyjętych do nas. Okazuję się, że 5 z nich to na prawdę fachowcy i doświadczeni gracze. Zresztą sami ocenicie.



Teraz kto z obecnych członków rady widział by się na jakim stanowisku? Mam 5 dobrych podań, ale ewentualnie obsadzimy stanowiska które będą wolne.

Proszę o wasze wypowiedzi i uwagi tak, abyśmy do wieczora coś ustalili.

nie rozumiem chcesz oddać 5 stanowisk nowo przyjetym osobom na podstawie tego co napisali w podaniach ktorych to podan nawet jak narazie nie umiesciles ? jakich komentarzy od nas oczekujesz ?


no i jeszcze jedna rzecz kto bedzie wybieral czlonkow rady i na jakich zasadach ?

Offline

 

#6 2008-03-22 18:21:51

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

zdziszek napisał:

Pakulek napisał:

Na wstępie chciał bym napisać jak ja to widzę a pózniej oczekuję waszego ustosunkowania się do tego.
Po waszych wypowiedziach, przedstawię także podania od kandydatów nowo przyjętych do nas. Okazuję się, że 5 z nich to na prawdę fachowcy i doświadczeni gracze. Zresztą sami ocenicie.



Teraz kto z obecnych członków rady widział by się na jakim stanowisku? Mam 5 dobrych podań, ale ewentualnie obsadzimy stanowiska które będą wolne.

Proszę o wasze wypowiedzi i uwagi tak, abyśmy do wieczora coś ustalili.

nie rozumiem chcesz oddać 5 stanowisk nowo przyjetym osobom na podstawie tego co napisali w podaniach ktorych to podan nawet jak narazie nie umiesciles ? jakich komentarzy od nas oczekujesz ?


no i jeszcze jedna rzecz kto bedzie wybieral czlonkow rady i na jakich zasadach ?

Dlaczego nie doczytałeś że podania podam pozniej??? Pierw chcciałem usłyszeć wasze opinie na temat:
a) stanowisk
b) chęci piastowania stanowisk

Napisałem że jest 5 podań, nie 5 nowych członków!!!!

Decyzję kto jakie stanowisko przyjmie.
Pierw pytam czy osoby zajmujące dane stanowisk anadal chcą je pełnić. Może Ty nie chcesz więc się wypowiedz na razie w temacie swojej osoby i planu przedstawionego w 1 poscie.


A to obiecane podania
http://www.ut.pun.pl/viewtopic.php?pid=968#p968


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#7 2008-03-22 18:49:37

Salvaje_Jabali

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 96
Punktów :   

Re: Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

Nietety z braku czasu bedziemy musieli zrezygnowac z funkcji ktora pelnilismy. Byla ona nie tylko bardzo pracochlonna, ale i czasochlonna. Wydaje mi sie ze dobrym rozwiazaniem byla by rotacja na tym stanowisku. Nikt nie wytrzyma na nim zbyt dlugo bez przerwy;) Proponowalismy to juz jakis czas temu, ale wtedy nie bylo odzewu.
Chetnie zajmiemy sie kontrolami.

Wydaje mi sie ze skoro mamy ok 15 osob w radzie (z nowymi z Tempares) a funkcji duzo mniej to bedzie troche osob bez teki. Nie ma co usuwac nikogo z rady wedlug mnie. Ale taka sytuacja umozliwia wymiane na stanowiskach.

Offline

 

#8 2008-03-22 18:49:47

zdziszek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

Dlaczego nie doczytałeś że podania podam pozniej???

Doczytalem:

tego co napisali w podaniach ktorych to podan nawet jak narazie nie umiesciles ?

Pierw chcciałem usłyszeć wasze opinie na temat:


a) stanowisk
b) chęci piastowania stanowisk

moja opinie na b otrzymales w PMie co do 2 to komentarzem moim bylo pytanie:

no i jeszcze jedna rzecz kto bedzie wybieral czlonkow rady i na jakich zasadach ?

Pierw pytam czy osoby zajmujące dane stanowisk anadal chcą je pełnić. Może Ty nie chcesz więc się wypowiedz na razie w temacie swojej osoby i planu przedstawionego w 1 poscie.

moj komenatarz patrz wyzej i jeszcze jedna sprawa dlaczego tylko czlonkowie rady i nowe osoby z Templars maja obsadzac stanowiska ?

Offline

 

#9 2008-03-22 19:15:04

crazyeddie777

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 170
Punktów :   

Re: Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

STOP !!!
LUDZIE SWITA SA A MI TU GLOWA W POLSCE PEKA... MATKO Z CORKA.. TABLETKI NA USPOKOJENIE TRZEBA ZAAPLIKOWAC PARU GRACZA..
PO PIERWSZE nie podobal mi sie sposob usuniecia vatei chociaz go nie lubialem bardzo i byl pyskaczem to nie jest sposob..
PO DRUGIE Mysle ze wszyscy powinni zostac w radzie i mozna dolaczyc jeszce z 2 od nas i 5 z templars po wczesnie weryfikacji i selekcji
PO TRZECIE to mam ochote skasowac konto w travku jak na to wszystko patrze.. ale FAKTem jest ze grube zgrzyty zaczely sie z przyjsciem Vatei.. Nie ma go juz wiec mam nadzieje ze mamy juz ten etap za soba.. Podzielmy sie jajkami i juz:D

Offline

 

#10 2008-03-24 19:37:07

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

Co z radą? Kiedy powstanie rada? Ja zacząłem, dałem podanka a owoców nie widac.

Ostatnio edytowany przez Pakulek (2008-03-24 20:29:39)


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 
  • Index
  •  » OGÓLNE
  •  » Zarząd i nowe wybory na poszczególne stanoiska.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupak.pun.pl www.swatliga.pun.pl www.ninja-revolution.pun.pl www.faniasg.pun.pl www.gt.pun.pl