#1 2008-03-21 21:31:10

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

pakulek ma problem

Ja osobiscie mam już dosyć wykłócania sie z kolegą Vatea.

Przeginasz Vatea.
Masz ciągłe obiekcje. Sypiesz chamskimi tekstami. Wiecznie się tobie coś nie podoba. Piszesz że mielismy średnią popa większą niż BF. Pozniej dodajesz że po usunięciu 1 wioskowiczów.
Mnei chuj obchodzi co było jak byliśmy TOP9 ze średnią 776. Ważne że teraz jesteśmy wyżej niż przed połaczeniem.

Jest to Twój temat.

Wypłacz się tutaj. Opis wszelkie swoje żale i pretensje. Chciał bym żeby reszta się do tego odniosła. Bo sam nie daję rady z 3 czy 4 Vateami


Pisz chłopie, pisz.

Ostatnio edytowany przez Pakulek (2008-03-21 21:34:28)


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#2 2008-03-21 21:35:24

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

Widzisz. W dupie masz nas wszystkich. To tylko potrafisz. Punktowac każdego po kolie. Napisz tu co cię boli, a reszta się odniesie. Bo ja sam nie dam rady.


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#3 2008-03-21 21:57:54

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

Jesteś na prawdę jak dzieciak.

Zmieniłeś temat mojego tematu. Jakim prawem? ale ciul.
Przytoczę tutaj Twoje teksty.

Templars.
1.zagadajmy to kazdego znich z 2 wioskami z osobna czesc sie skusi na bank!!! a solamnijczyk ma 1 wioskę i moze ssac.
2.daliscie wladze slomanijczykowi brawo urwa za waszą głupotę. gównosojusz z tego bedzie!!!
3.Hodowla gówna, mam nadzieje ze oni nie prowadzą rekrutacji na wlasna reke???
4.kto ma wladze na solamnijczykiem????co to ma byc kurwa?
?????
5.A nie że mi kurwa jakiś pachol solamnijczyk mówi ze on nic nie musi.... kazdy w sojuszu musi!
6.Więc nie pitol mi tutaj, ze jestem chamski. Mamy grac rok w tym sojuszu a jak widzisz wspolprace z solamnijczykiem? akademia to przedluzenie sojuszu glownego i RADA ma tam miec wladze a nie solamnijczyk,
7.pakulek teraz rekrutujesz, dyplomata jestes i szef  rządź!

I oto jaki jest właśnie Vatea. Pierdoli głupoty, czepia się wszystkiego, wiecznie niezadowolony oraz obraża sojusznika.
A na ważne tematy nawet sie nie wypowie
http://www.ut.pun.pl/viewtopic.php?id=133


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#4 2008-03-21 22:10:21

Nie_bij_mnie

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 100000098
Punktów :   -1 

Re: pakulek ma problem

Okej czas abym to ja mistrz tej gry i tego sojuszu przemowił!

Chłopaki kocham was takimi jakimi jestescie ! peace and love !

A tak powazanie to jestem zdania nastepujacego:

Od kiedy gracz Vatea wstapil do naszego sojuszu bylem wsciekly, wkurwial mnie na kzdym kroku i nie znosilem go !
Jego texty mnie irytowaly i dostawalem atakow zlosci, aczkolwiek ostatnio sie to zmienilo. Przyzwyczailem sie to jesgo osrtych wypowiedzi, a po tym jak zrobilismy razem forum nawet polubilem! Doceniam jego wiedze i doswiadczenie, bo moim zdaniem ma ogromne bez watpienia

Prosze was o zachowanie spokoju, jestesmy sojusznikami a nie wrogami. Uwazam, ze Vatea troszke powinien wyluuuuzowac, tez sie boje wspolpary z akademia, boje sie balaganu na forum i tego jak damy rade z 100tka uzytkownikow, ja solo nie dam rady na bank, ale mamy siebie i damy rade I teraz najwazniejsze: jezeli jeszcze raz zobacze ze ktos uzywa slow takich jak ja w tym poscie tytpu "wkuriwa" "pierdoli" uaktywniam opcje cenzury i sie skoncza takie epitety

Offline

 

#5 2008-03-21 22:54:25

Salvaje_Jabali

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 96
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

Czego jak czego, ale Vatei faktycznie zaangażowania odmówic nie można. Jednak biada temu, kto ma przeciwne zdanie do niego. Wtedy kurwy, ciule i gówna latają na lewo i prawo.

Offline

 

#6 2008-03-21 23:48:47

razarv3

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 64
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

jak widze dochodzi do tego czego sie najbardziej powinniśmy bać !!!!  to jest groźniejsze od najgroźniejszego przeciwnika -
panowie apeluje o rozsądek !!!!!!!! kłótnią tu nic nie zdziałamy nauczmy sie sobie ustępowaći bądźmy bardziej wyrozumiali

Offline

 

#7 2008-03-22 00:08:19

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

Salvaje_Jabali napisał:

Czego jak czego, ale Vatei faktycznie zaangażowania odmówić nie można. Jednak biada temu, kto ma przeciwne zdanie do niego. Wtedy kurwy, ciule i gówna latają na lewo i prawo.

Właśnie o to chodzi.
Pracowity jest. Dużo dobrego robi w sojuszu jak i na forum. Ale z opanowaniem to faktycznie jest problem. Jest ich 3, który to taki pyskacz? Może częściej powinien wypowiadać się ten łagodniejszy, jeżeli taki jest . Bo jeśli to blizniaki trzy jajowe to biada nam

Vatea, rób swoje. Ale pomyśl o tym, że krzywdzisz innych swoimi mocnymi wypowiedziami. Na mnie nic nie pisałeś, ale szefa Templars jaki by nie był - szanować trzeba.


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#8 2008-03-22 08:15:51

Salvaje_Jabali

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 96
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

On już nie jest szefem Templars! Zarządza akademią po prostu we wszystkich sprawach, w które nie ingeruje sojusz główny.

Offline

 

#9 2008-03-22 10:11:46

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

Co przyciąga dobrych graczy? TOP i nazwa PKs. I nic więcej. Bo o naszym starym sojuszu na głównym forum nie można było się dowiedzieć niczego. Zero raportów itp.
Więc nie umniejszaj tutaj randze połączenia. Będziesz miał lepszych, najsłabszych damy do akademii.

W czym Ci przeszkodziło osiagnięcie TOP4 sojuszu i pozyskanie sojuszu PKs na nasze barwy? Ale konkrety.


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#10 2008-03-22 13:16:39

Freem

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 64
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

Proponuje by w sojuszu głównym zawsze były przynajmniej 2 miejsca wolne. Rekrutacja nie może odbywać się tylko przez akademię. Wielu może to zniechęcić. A jeśli rekrut stwierdzi, że dany kandydat nie zasługuję, by grać w PKs NE, wtedy daje mu skierowanie do aPKs NE. Proste.

Offline

 

#11 2008-03-22 16:15:18

Nie_bij_mnie

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 100000098
Punktów :   -1 

Re: pakulek ma problem

Ja tez dostaje wiadomosci typu "chce sie dostac do akademii. Co mam zrobic? Jakie sa wymagania? Pytam bo w akademii nie odpisuja..."

Offline

 

#12 2008-03-22 16:16:58

crazyeddie777

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 170
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

freem zgadzam sie z toba na 3x mielilsmy na poczatku zwykle 5 wolnyc miejsc.. dopuki czolowka sie nie ugruntowala.. potem mielismy 60 i wymiane z akademia co tydzien.
NIECH kazdy robi swoje w grze a popisowki sobie zostawi  rozgniatajac przeciwnikow na miazge.. bo nie potrzebnie sami sobie napsujemy krwi i nic dobrego ztego nie wyniknie.. Ja juz dawno przestalem sie przejmowac 50% z wiadomosci od Vatei, przyznaje macie dobra druzne, ale kultury wam brak, w na mojej dzielnicy nie wazne jak duzy jestes za brak kultury dostaniesz w potylice:D
Wiec proponuje zakonczenie wasni i sporow:) i podanie sobie rak:)
kazdy ma miec prawo do swojego zdania, ja na wszystkie prosby wysylam sorke, vatea na zedne, mnie to nie boli a jego tak, nie kazdy jest super mistrezm w ta gre, ja napewno nie, ale jakos sobei radze i powolutku kosze kogo trzeba:)
Wiec koniec wytykania sobie nawzajem glupoty.. tak naprawd ekazdy gra na swoim koncie, a co do wspolpracy w soju mysle ze zle nie jest ale zawsze mogloby byc lepiej.. Szczesliwego jajka wam zycze i mokrego podkoszulka na fajnej lasencji:)
p.s. chyba nie ma kobiet w zarzadzie albo gejow?



Spokojnie wyslemy mass o forum i organizacji sojuszu.. fuzja przeszla i teraz trzeba sie zreorganizowac.. nie ma co plakac...

Ostatnio edytowany przez crazyeddie777 (2008-03-22 16:19:19)

Offline

 

#13 2008-03-22 16:22:47

Nie_bij_mnie

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 100000098
Punktów :   -1 

Re: pakulek ma problem

Mam tego dosyc, jestem zly teraz strasznie. Albo mi kurw... powiecie jak to ma wszystko byc z forum akademia i tak dalej albo zrobie cos glupiego. Dostaje kur.. po 10 wiadomosci aktywuj mi konto konto konto a ja nie wiem akademia? czy oni maja imiec konta w ogole? piszecie tu posty typu "fuzja z dupy" solajaarararaczyk chuj wie jaki ma nick "jest z dupy frajer itp", dostale m info ze skladem rady od nich i co mam im dac dostep tu na forum? ludzie kurwa zlitujcie sie nade mna bo ja nie wime co robic do chuja. Tu i teraz ma byc mi wszystko wyjasnione. NIE CHCE WIDZIEC ZADNEGO INNEGO POSTA POD MOIM!! tylko wyjasnienie, inne wszystkie skasuje i zbanuje.

Offline

 

#14 2008-03-22 16:39:44

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

Vatea. Miarka się przebrała. Zrezygnowałeś z zarządu więc won z tematu dla zarządu. Bądz honorowy i nie psuj krwi reszcie.

Ja w tej chwili usuwam Ciebie z Sojuszu. Won do BF.

Jeśli moja decyzja się reszcie zarządu nie podoba, głosami większości ja też opuszczę sojusz i powalcze sam do skasowania konta.

Sytuacje stawiam tak. Albo ja, albo Ty. Jeśli zarząd będzie za moim usunięciem - Ty wrócisz do sojuszu w którym mnie już nie będzie.
Śmieć gdzie indziej!!!


I nie traktuj tego jako zemsta za atakowanie mnie ale za swój sposób bycia co do którego wszyscy mają zastrzeżenia!!!! Za Twoje chamstwo i wulgarny język.


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#15 2008-03-22 16:46:00

Nie_bij_mnie

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 100000098
Punktów :   -1 

Re: pakulek ma problem

Świetnie kurwa, czy ktos mnie kurwa  w ogole slucha?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninja-revolution.pun.pl www.mfo-help.pun.pl www.gt.pun.pl www.faniasg.pun.pl www.grupak.pun.pl