#16 2008-03-22 16:54:24

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

W czym masz problem?
W czym Vatea pomógł sojuszowi? Rekrutował oki - mam 5 na jego miejsce.  Pomagał na forum - mam również 5 podan na to miejsce.

Więcej szkodził niż pomagał.


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#17 2008-03-22 17:02:21

Nie_bij_mnie

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 100000098
Punktów :   -1 

Re: pakulek ma problem

ja juz nie mam sily :]

Offline

 

#18 2008-03-22 17:21:57

Freem

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 64
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

Co do forum. Noobki za akademii niech mają swoją rangę. I niech mają dostęp tylko do działów przeznaczonych właśnie dla nich. Zmien range "szkodnik" na jakas bardziej charakterystyczna dla tych co sa w soju glownym, jednak nie naleza do zarzadu. Zarzad ma miec dostep wszedzie, a reszta z glownego do dzialow przeznaczonych wlasnie dla nich, jak i tych z akademii. Omg... nie wiem sie troche nie pogubilem miedzy czasie^^

Ma być dwoch rekrutów. Jeden w akademii drugi w soju glownym. Zazwyczaj i tak podania beda slali do rekruta z glownego. I teraz ten decyduje, czy zasluguje by grac w PKs NE. Jesli nie, to daje odpowiedz, ze ma napisac do rekruta z akademii, bo tutaj nie spelnia wymagan.

3 osoby z bylego Templars mialy dostac range zarzad, tak? Sa to zaufane osoby? Jakie sa ich nicki? Jesli nikt nie ma nic przeciwko nim, to niech dostana rowniez range "zarzad".

Na stronie glownej zmiencie opis, napiszcie kto jest rekrutem, zmiencie rangi na: rekrut, dyplomata, kontroler, a cala reszta niech ma range "zarzad". W akademii niech beda tylko 2 rangi. Rekrut i dyplomata.

Korzystajac z okazji chce zglosic swoja kandydature na rekrutanta w sojuszu PKs NE.


Widze, ze Pakulek napisal juz cos bardziej konkretnego w innym temacie^^

Ostatnio edytowany przez Freem (2008-03-22 17:26:11)

Offline

 

#19 2008-03-22 17:33:24

zdziszek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

1. zachowujecie się jak dzieci w dodatku na swięta
2. jak to z nami jest ze jednoosobowo można podjąć decyzje o wywaleniu gracza (najciekawszy jest powód bo go nie lubie bo byl niesympatyczny)
3. akademia to na chwile obecną jedna wielka porażka i szopki straszne (nie raczyli nawet zmienić nazwy i opisu Kpina!!!)
4. nie mamy rady w kluczowym momencie


ogólnie straszna szopka i jeden wielki burdel

Offline

 

#20 2008-03-22 17:40:23

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

zdziszek napisał:

1. zachowujecie się jak dzieci w dodatku na swięta
2. jak to z nami jest ze jednoosobowo można podjąć decyzje o wywaleniu gracza (najciekawszy jest powód bo go nie lubie bo byl niesympatyczny)
3. akademia to na chwile obecną jedna wielka porażka i szopki straszne (nie raczyli nawet zmienić nazwy i opisu Kpina!!!)
4. nie mamy rady w kluczowym momencie


ogólnie straszna szopka i jeden wielki burdel

Taa. Miałem pytać się samego Vatea o możliwość jego usunięcia

Troszkę optymizmu bo święta idą. Chyba gorzej już być nie mogło. Prawda?


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#21 2008-03-22 18:19:58

zdziszek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: pakulek ma problem

Nie nie Vatee tylko po co nam wlasciwie jest potrzebna rada ?

Jak widzę co sie dzieje z akademia to wybacz ale jakoś nie moge wykrzesac z siebie tego optymizmu pozostaje liczyc ze gorzej juz nie bedzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swatliga.pun.pl www.ninja-revolution.pun.pl www.faniasg.pun.pl www.gt.pun.pl www.mfo-help.pun.pl