#31 2008-05-07 21:37:42

jaca1000

Szkodnik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 33
Punktów :   

Re: sprawy organizacyjne

Griffe napisał:

QUBAAA podbił osadę:
http://s12.travian.pl/karte.php?d=241591&c=55
należącą do naszych sojuszników, chciałbym aby ktoś z rady oficjalnie ustalił z Santi^PZ, że skoro jesteśmy sojusznikami to zaraz po wezwaniu DEFa od swoich mają dać znać i naszemu generałowi DEF. Trochę próbowałem im pomóc:





hmm, nie wiem jakie są historyczne uwarunkowania wejścia w sojusz z jedna z "popłuczyn" Santiago, ale my jako ex GTW mamy mieszane uczucia co do koalicji Zakonów, niby byliśmy z nimi w sojuszu, katasowaliśmy typów z 666, stawialiśmy dla nich deffy, a na koniec krzyżaki waliły sobie z nami w chuja. Jakaś cipka od nich wyszła z sojuszu, zabrała croppowca Achorutusowi i znowu weszła do sojuszu...
Moim zdaniem powinniśmy się trzymać maksymy sojuszu: "Co do sojuszy, to na pewno na takowe przyjdzie pora, gdy tylko uda się dowieść braterstwa krwi w boju."
Moje prywatne zdanie jest takie, że albo zawieramy sojusz z Santiago i ewentualnie z ich odłamami, albo spuścić  ich na drzewo.
Nie lubię Kaczyńskiego, ale przed wyborami walnął dobry tekst mówiąc o Tusku i Kwaśniewskim: "Po co mam się spotykać z pomocnikiem, skoro mogę się spotkać z szefem"

Odbiegłem trochę od tematu

Co się tyczy grup bojowych, to przeciwnikami są tylko ci co nie mają pojęcia o strategi walki, albo są tak maksymalnie pewni, swojej "boskości" że chodząc na farmy po 300 popa myślą że rządzą na serwerze...

Grupa której jestem członkiem już niedługo ruszy dopaść jednostki i (co najbardziej lubię) budynki wrogów

Ostatnio edytowany przez jaca1000 (2008-05-07 21:45:56)


Lepiej być znanym pijakiem,
niż anonimowym alkoholikiem

Offline

 

#32 2008-05-07 23:29:28

Daredo

Szkodnik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: sprawy organizacyjne

Grupa której jestem członkiem już niedługo ruszy dopaść jednostki i (co najbardziej lubię) budynki wrogów -------
trzymam za słowo, bo moje wojo za bardzo się rozpiło i tylko ma głupoty[grabieże] w głowie

Offline

 

#33 2008-05-07 23:50:35

moyski

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 40
Punktów :   

Re: sprawy organizacyjne

niemogłem się od Was doczekać konkretów więc zrobiłem Wam grupy bojowe na forum tak jak je stworzył Czaki. teraz czekam na Wasze sugestie co mam w tych grupach zmienić. może w ten sposób pójdzie szybciej.

Offline

 

#34 2008-05-08 01:32:13

lorakaj

Szkodnik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: sprawy organizacyjne

Sam pomysł grup bojowych w teorii jest bardzo dobry. Większa mobilność, zgranie z sąsiadami i lepszy czas reakcji. Jednym słowem (no prawie jednym) większe możliwości taktyczne. Jest też szansa na zmniejszenie bezwładu biurokracyjnego, który jest w każdym dużym sojuszu. Ale jak ma się teoria do praktyki, to wiadomo... Zobaczymy jak będzie. Dla mnie to się na razie nic nie zmieniło, nadal jestem samodzielną grupą bojową.

Offline

 

#35 2008-05-08 08:59:33

Griffe

Szkodnik

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: sprawy organizacyjne

jaca1000 widzę, ze jesteś przeciwko koalicji z Santi^PZ ponieważ nie jest odpowiednio silnym i zgranym. Mi akurat jest obojętne czy pomagam słabemu czy silnemu, postawie DEFa na nieaktywnej farmie po o aby uwalić cześć OFFa przeciwnika. I właśnie o tym tu mówimy. Pomagając takiemu sojuszowi utrudnimy życie przeciwnikowi. QUBAAA zdobył dla siebie rozbudowaną osadę, działa w ten sposób od początku, wcześniej umówił się z kończącym grę kolegą (będącym tak jak on w federacji sojuszów BF) i przejął jego rozbudowaną stolicę (pisałem do Multihuntera i jak widać gówno to dało). Takich mamy przeciwników, których taktyką jest budowanie swojego POPa przy każdej możliwości, my powinniśmy temu zapobiegać w miarę swoich możliwości. Swoją droga jeśli nie chcemy być z nimi w sojuszu to po co są oni naszymi oficjalnymi sojusznikami?

Offline

 

#36 2008-05-08 09:43:30

jaca1000

Szkodnik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 33
Punktów :   

Re: sprawy organizacyjne

Griffe napisał:

jaca1000 widzę, ze jesteś przeciwko koalicji z Santi^PZ ponieważ nie jest odpowiednio silnym i zgranym. Mi akurat jest obojętne czy pomagam słabemu czy silnemu, postawie DEFa na nieaktywnej farmie po o aby uwalić cześć OFFa przeciwnika. I właśnie o tym tu mówimy. Pomagając takiemu sojuszowi utrudnimy życie przeciwnikowi. QUBAAA zdobył dla siebie rozbudowaną osadę, działa w ten sposób od początku, wcześniej umówił się z kończącym grę kolegą (będącym tak jak on w federacji sojuszów BF) i przejął jego rozbudowaną stolicę (pisałem do Multihuntera i jak widać gówno to dało). Takich mamy przeciwników, których taktyką jest budowanie swojego POPa przy każdej możliwości, my powinniśmy temu zapobiegać w miarę swoich możliwości. Swoją droga jeśli nie chcemy być z nimi w sojuszu to po co są oni naszymi oficjalnymi sojusznikami?

ok, chyba zbyt mocno napisałem chodzi mi o to, że jeżeli mamy z nimi mieć sojusz to w pierwszej kolejności powinniśmy podpisać coś z głównym sojem...
a co się tyczy gracza QUBAAA to masz zdecydowanie rację, co on traci to my pośrednio zyskujemy
temat jest oczywiście w gestii zarządu, ja tylko wyraziłem swoją opinię


Lepiej być znanym pijakiem,
niż anonimowym alkoholikiem

Offline

 

#37 2008-05-12 23:03:18

moyski

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 40
Punktów :   

Re: sprawy organizacyjne

poproszę wszystkie grupy o wskazówki odnośnie usuwania starych postów. mam czyścić Wam forum ze starych postów wedle własnego uznania czy macie dla mnie jakieś kryteria którymi powinienem się kierowac przy czyszczeniu.

Offline

 

#38 2008-05-13 14:39:43

jaca1000

Szkodnik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 33
Punktów :   

Re: sprawy organizacyjne

myślę że już czas aby każda grupa miała swój dział w ramach forum "grupy bojowe", tam mieliby dostęp tylko członkowie grupy, obecne posty można tam przenieść


Lepiej być znanym pijakiem,
niż anonimowym alkoholikiem

Offline

 

#39 2008-05-13 18:57:23

Nie_bij_mnie

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 100000098
Punktów :   -1 

Re: sprawy organizacyjne

ok zajme sie tym, tylko blagam chwila bo mam przerabane jesli chodzi os zkole teraz... pare dni

Offline

 

#40 2008-05-13 20:17:46

Freem

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 64
Punktów :   

Re: sprawy organizacyjne

E tam... nie przesadzaj. W tym tygodniu prawie nic nie ma^^

Offline

 

#41 2008-05-13 21:20:16

Nie_bij_mnie

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 100000098
Punktów :   -1 

Re: sprawy organizacyjne

no jak nie chodzisz tylko ciagle blałkujesz to nic nie masz, chcesz to dam ci adma to porobisz wszystko jak masz czas, albo w ogole jak kto jest chetny to zapraszam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupak.pun.pl www.gt.pun.pl www.faniasg.pun.pl www.mfo-help.pun.pl www.swatliga.pun.pl