#1 2008-04-03 17:44:53

crazyeddie777

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 170
Punktów :   

LIST POZEGNALNY Un mercyful

list pozegnaly mf     10:59:10    
    chcicłabym aby było krótko...

Wiec tak koncze gre - fakt
jestem hujem - fakt
jestem uzalezniony od srodków odurzajacych - fakt
popieram polska narkomanie - fakt
mam jazdy psychodeliczne - faktgłownym powodem kasacji konta nei jest stek łgarst rosiewanych przerz Pitora Shinkena... ani to co robi Brygada...jest cos innego...


PROLOG

kiedy zaczynałem tu gre... wraz z geraltem załozylismy Morgoth była koło nas taka picza joa78 - jechalismy j± jak chcielismy była całkiem dobra farm±... - geralt powiedziałze robi katasy tylko po to aby j± pizgnac bo jest jedno pole odemnie i kiedys sie to zemsci... - przekonałem go ze bedzie dobra zawodniczka - dogadalem sie z nia - umowilismy sie ze bede jej pomagal robic off'a (ufff ile to nocy czuwalem aby mu sie nic nie stalo i rusł sobie w siłe - Geralt sie wkurzyl od poczatku mowil ze nas zdradfzi - ale nie chcialem go sluchac) - w sumie wiedzialem ze laska jest nei hallo - po tym jak jej meżulek (pizdeczka w te klocki ze az strach) dał sie pojechac jak dziecko - ona poprzysiegła zemste na graczu Pakulek, miarka przelała sie wtedy kiedy jej mezulek pijany jak swinia... wszedł i mówił ze mnie zjedzie bo sie xle odezwałem do jego kochanej zony... po tym jak wyslala wrogowi 15000 moich surowców (czemu to zrobila? bo głupia dupa nie odwróżnia kordów x od y ... heh;d) - napisalem mu aby nei groził mi armia która sam pomagałem tworzyc zarówno radami jak i doswiadczeniem...) - miarka sie przelała ostatecznie kiedy dogadałem sie z Pakul;kiem w sprawie rozejmu PKS NE i Morgoth aby pojechac BF - joa78 poczula sie strasznie obrazonaaaaaaaa ze chcialem isc na układ z naszym najwiekszym wrogiem - poprawka jej najwiekszym wrogiem... wiec majac jedno pole do mnie wyniszczyla mi strategiczne budynki... i tak to sie skonczylo... nie chcialem defa ustawiac... nawet nei wycofałem offa ani katas z osady - po prostu kasacja.... nie lubie byc zdradzany...


no dobra ale co dalej ?

Opcji macie kilka...

isc do PKS NE (oni chca tylko najlepszych to dorobkiewicze nei mysla o cudzie... za 2 miechy ich tu juz nie bedzie)
isc do BF (nie idĽcie tam oni was wyruchaja i zostawi±)
isc do brygadyRR i jego smiesznego sojuszu ( i to wyjscie wydaje sie narazie najlepsze...choc brygada to straszny lolek - niewiem czy znacie jego historie opisze ja za chwile ponizej - ale jedyny koels ktory mysli...pomyslal jak odebrac mi Morgoth i dopiol swego ale dowodzca z niego marny...

Co do jego story gral koles na s2 i strasznie dostal w pizdeczke zarówno Andy jak i wiel oraz ostani najmniej znany czlonek Brygady a moj osobisty Friend (nadal Cie lubie Zboczencu nawet pomimo tego co opdjebały twoje przydupasy Buchol) gracz Buchol lub jak kto woli Bucholek - najmniej znany bo pewnie chce aby jak najmniej kojarzono go z brygada i tym co zrobili... zreszta w dupie to mam ...wracamy do story...otoz chlopcy grali...no i nie pograli - hehehehehehe - zanim doszli do 1000 poap juz ich nei bylo.. ale teraz wala doswiadczeniem i radami na prawo i lewo ... no coz wy zobaczycie co z tego wyjdzie ja juz nie zobacze... niemam ochoty tego ogladac...


Przedewszystkim przepraszam za moje zachowanie znajomych ... ktorzy wierzyli ze mi sie uda...po raz kolejny zawiodła was moja wiara w takicjh graczy jak brygada, Shinken, joa78 czy paru paru innych ktorzy sie odwrocili... przepraszam ze nie bylem na tyle silny... aby tego wszystkiego dopilnowac i ukarac zdrajcow...- kazdy kto chce jeszcze ze mna pograc zna moje gg ...

pozostałym dziekuje... naprawde tworzylismy tu prawdziwy sojusz... i byslimy konkurencja dla BF czy PKS... - niewierzcie jednak ze po moim odejsciu brygada cos stworzy...butnie krzyczy ze Morgoth ma szanse... - z nim Morgoth nie ma szans... koels nie ma pojecia o rzadzeniu ale strasznie sie dop tego pcha...wyslalem go do LMorgoth - i Lmorgoth juz nie ma rozpadło sie 2 tyg po tym jak tam wszedł...miał pomoc a wszystko rozwalił... no cóz... zycze wam powodzenia w grze z nim...bo to i tak najlepsze wyjscie z mozliwych ....przy opcji dojscia do Gnojków z BF lub dorobkiewiczów z PKS - zawsze mozecie stanac tezp o steronie fanatycznego kłamcy Shinkena... - wycycka was jak nalezy... ale przynajmniej bedziecie mogli sie pochwalic ze z nim graliscie i daliscie sie wyru***c


Cóz moge wiecej napisac...

nie mam na tyle czasu aby zegnac sie z kazdym osobiscie... - dlatego pozegnam sie ze wszystkimi na raz...w moim sojuszu moglbym wymienic kilkunastu dobrych graczy ... - w innych barmiego ? gala_anonima? i moze paru innych ...kaczora? - no paru by sie znalazło... dziekuje wam wszystkim za wspołna gre...

mam nadzieje ze majtki dojdzie do PKS NE i zjedzie brygade jak nalezy -Majtki trzymam za Ciebie Kciuki... bo byłes naprawde perełka tego sojuszu... wierze tez ze Zajceff dojdzie do PKS NE i ustawi defa na ktorym rozpierdzieli sie brygada albo joa78 - zycze Ci tego Zajacu... zycze wam wszystkim powodzenia...

z dniem dzisiejszym Morgoth przestaje istniec a ja znikne za 55h

Hetman Morgoth

UN_Mercyful

PS? i ostania prosba prosze aby wraz ze mna zniknela tez stolica gracza joa78 kordy 44,27 - nie ma duzego defa mozna puszczac skany - ale to czy spełnicie moja ostania wole to juz jest tylkow waszych mieczach...

MOrgoth... jedno słowo setki tysiecy mieczy...

teraz nadszedł czas własnie na to slowo -a jest nim joa78

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninja-revolution.pun.pl www.faniasg.pun.pl www.grupak.pun.pl www.gt.pun.pl www.mfo-help.pun.pl