#1 2008-03-22 18:16:46

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Podania - nowi gracze z Templars

Oto podania nowo przyjętych osób, które szef Templars podał do zarządu. Myślę że jest kilka dobrych podań i nimi chcę się z wami podzielić.
Prosiłem ich o krótki opis doświadczenia oraz ewentualne stanowisko na jakim się widzą.

Proszę aby każdy wypowiedział się na temat każdego z podań. Oceniajcie doświadczenie i ewentualnie kogo z nich warto przyjąć do rady. A stanowiska przydzielimy w odpowiednim temacie.


Milek

    W tej chwili przez kilka dni zastępuję brata na tym koncie. Będzie z powrotem w poniedziałek, dlatego zdecyduje sam czy byłby zainteresowany piastowaniem jakiegoś stanowiska.
On grał na s2 (nie ukończył gry - zrezygnował podczas budowy cudu - budowa jak wiesz trwała tam ponad ROK) i z tego co wiem, to był tam dyplomatą przez jakiś czas w mocnym sojuszu z koalicji, która wygrała.
Co do ostatniego sojuszu na s12 nie piastował żadnego stanowiska, ale bardzo się udzielał.
Co do mnie gram na s5, gdzie obecnie buduję jeden z cudów (właśnie budujemy 50 poziom). Jestem tam szefem piastując władzę absolutną (sojusz numer 7 w rankingu) Ponadto rankingi OFF - TOP20, POP - TOP10,
Gram również na s6 gdzie jestem szarą myszką w sojuszu numer 1 (nie piastuję żadnego stanowiska, ale wszyscy się ze mną liczą). POP na 4 miejscu. OFF TOP20. Będę przejmował wioskę z cudem za jakiś czas.
- Travian dał mi tak w kość, że dam sobie luzu przez jakiś czas po zakończeniu s5 i s6, ale w późniejszym etapie chętnie przejąłbym jakieś wolne konto na s12 i zorganizował kilka SUPER aktywnych i doświadczonych osób do gry na ostatnim etapie gry.
Gadaj z właścicielem jakby co.



Lardenoije

Nie lubie pisac o swoich zaletach i sie reklamowac, ale coz, skoro pytasz. Prowadzilem na s1 sojusz, wiec z dowodzenia mam doswiadczenie. Z ponizej wymienionych funkcji najlepiej mi chyba jednak idzie koordynacja.
Moje zasoby wiedzy i doswiadczenia odnosnie traviana sa dosc spore. Ataki i brak obrony u mnie sa spowodowane tymczasowym ...hmm znuzeniem.



Zuzia69

W poprzednim sojuszu byłem generałem ale krótko bo męczyły mnie co chwile massy że ktoś ludzi atakuje i chcą def ;]

Doświadczenie w grze mam,ale funkcje koordynatorów są bardzo czasochłonne i odpowiedzialne. Moje główne doświadczenie to classic - graczem byłem zawsze ofensywnym (top off)

Mam zapewne nie najgorsze pojęcie do gry ale na koordynatora pchać się nie będę.

Mógłbym wypowiedzieć się na temat pozostałych stanowisk ale w każdym były by jakieś plusy jak i minusy więc myślę że starczy mi stanowisko żołnierza hehe

Łatwiej wykonywać rozkazy. Pomagać można jak najbardziej ale sam raczej nie widzę siebie na jakimś głównym stanowisku wiedząc że i tak na pewno znajdzie się ktoś tego godny.



Attyla I

Witaj
To moje drugie podejście do traviana.
W Templars s12.pl byłem członkiem Rady wybranym w ankiecie przez ogół członków. Z ramienia rady byłem komandorem (dowódcą lokalnej struktury Templars - około 15 członków) z zadaniami koordynatora, rekrutanta, kontrolera na obszarze komandorii.
Grałem na s1.pl (1 edycja) tylko w Templars od początku do końca serwa.
Tam też byłem dowódcą komandorii.
Wynik około 120 miejsca na koniec serwa (zacząłem z 2-miesięcznym opóźnieniem, grając bez monetek)
Interesuje mnie podobne stanowisko w nowym sojuszu.
Pozdrawiam



radex70

    Witam.

W tej edycji żadnego stanowiska nie zajmowałem ,natomiast na aktualnej S1 byłem Rekrutacyjnym i trochę dyplomacją potrafię się posługiwać.
Jeżeli chodzi o samą grę to gram praktycznie bez przerwy od 2006 roku . ( Cały czas z tym samym sojuszem).
Co się tyczy aktywności tak w grze jak i na forum to sam to będziesz mógł ocenić .
Na naszym forum spędziłem 1100 godzin.
Na chwilę obecną jestem sitterem gracza z naszej akademii oraz członka Zarządu sojuszu SANTIAGO.
Z natury jestem trochę dociekliwy i ciekawski .
I chętnie bym się zapoznał z funkcją Kontrolera ( Tego jeszcze nigdy oficjalnie nie robiłem choć miałem wzgląd do naszego TT sojuszu. )

Pozdrawiam
Radek




BlackAngel

Witam
Doświadczenie mam dość spore bo w traviana to juz dobrze ponad rok gram z duzym powodzeniem oraz zawsze w sojuszach z top 3 - (Bnr,POLSKA,PKs) z racji tego iz pracuje i sie studiuje zaocznie koordynatorem napewno nie moge byc ale bardzo chetnie widział bym sie w roli Rekrutanta lub dyplomaty:)Jestem człowiekiem bardzo komunikatywnym dlatego widził bym sie w tej roli choc bardziej by mi pasowała rola rekrutanta:)

Pozdrawiam oraz życze Wesołych Świąt
M.A


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#2 2008-03-22 19:01:33

zdziszek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: Podania - nowi gracze z Templars

Milek

minimum informacji o sobie zamiast tego autoprezentacja jego brata dodatkowo co to za dane brak podania nickow na serwerach na ktorych gral i sojuszy o ktorych pisze





Lardenoije

to samo brak nicku i nazwy sojuszu opis bardzo skromny

Nie lubie pisac o swoich zaletach i sie reklamowac, ale coz, skoro pytasz. Prowadzilem na s1 sojusz, wiec z dowodzenia mam doswiadczenie. Z ponizej wymienionych funkcji najlepiej mi chyba jednak idzie koordynacja.
Moje zasoby wiedzy i doswiadczenia odnosnie traviana sa dosc spore. Ataki i brak obrony u mnie sa spowodowane tymczasowym ...hmm znuzeniem.



Zuzia69

zle ze doswiadczenie glownie z classika bo to olbrzymia roznica

zreszta wychodzi ze to wcale nie podanie do rady:
"Łatwiej wykonywać rozkazy. Pomagać można jak najbardziej ale sam raczej nie widzę siebie na jakimś głównym stanowisku"




Attyla I

i znow to samo ale brak nicka z wczesniejszych etapow gry jak mamy weryfikowac co pisza bez tego ??

na chwile obecna nie mamy i nie planujemy stanowiska ktore chcialby zajac





radex70

jak w poprzednich






BlackAngel

strasznie krotko strasznie metnie i jeszcze ten podpis M.A ?

Offline

 

#3 2008-03-22 20:31:45

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Podania - nowi gracze z Templars

Zajebiscie.
Proszę zareklamuj siebie. Dawaj.


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#4 2008-03-22 20:58:03

zdziszek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: Podania - nowi gracze z Templars

Jak już pisalem nie mam zamiaru brać zadnej funkcji ale skoro tak uprzejmie prosisz:

w travianie od okolo roku uczylem sie na s3 i s6 krotko i bez sukcesow a gralem na powaznie i gram nadal na s5 pod nickiem zdziszek
suche statystyki top 49 ogolnie top 26 off top 114 deff sojusz top 3 MC LoW obecnie jako szef i koordynator z sojuszem cudowym bo glowny szef siedzi wlasnie tam także w radzie koalicji Magnus Compositio jednej z 2 liczacych sie na serwerze wystarczy ? czy mam opowiadac tez z poza traviana ? o doswiadczeniach z innych MMOgame

Offline

 

#5 2008-03-22 21:01:37

crazyeddie777

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 170
Punktów :   

Re: Podania - nowi gracze z Templars

hehehe\
to ja zareklamuje:d
na s5 konto yaroslaw chyba ktos jeszce nawet tam gra na nim 8000 pop
nie od poczoczatku ale potem z sitta przejolem :d
potem byl speed osiagnalem tylko 3000 tys popa i zaczalem grac w s12
na speedzie juz konto Crazyeddie777
heheh MAM nA IMIE EDWARD i wg  mnie jestem przecietnym graczem ale jak na galla calkiem niezle sobie radze:d
JESTEM WOGOLE ZAJEBISTY
Nie nadaje sie na gen OFF z brakuk czasu ale moge zostac rekrutantem mysle ze ich powinno byc dwoch albo dyplomato rekrutantem:D
Mam wyzsze wyksztalcenie tech i pedagogiczne:D
Normalnie CHCE SOBIE zaczac pykac w TRAVKA na nowo bez wyrzutow i pretensji:D
GLOWY DO GORY bedzie jazda bo vatea juz jest w BF i psioczy na bank:D

Offline

 

#6 2008-03-22 21:27:37

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Podania - nowi gracze z Templars

Czym róznią się wasze "reklamy" od reklam tych kolegów????
Zarówno w pierwszym przypadku jak i drugim nikt nie ma mozliwości sprawdzenia czy to jesty prwada. Czyli jak u nowych kolegów. Chyba że ktoś was zna od nas z sojuszu?


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#7 2008-03-22 21:30:47

crazyeddie777

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 170
Punktów :   

Re: Podania - nowi gracze z Templars

pakul ja uwazam ze koledzy sa swietni:D moja kandydatura:P to byl zart:D
p[rzeciez jusz jestem w zarzadzie:d
wyluzzowac nam trzeba:) i pare kroczkow do reoorganizacji ja jestem za 5 goscmi od nich do zarzadu
jak sie nie sprawdza to ich zmienimy

Offline

 

#8 2008-03-22 21:46:39

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Podania - nowi gracze z Templars

ja nie mówię ze 5 ma być. To jest 5 kandydatur!!! Pisząc tamtego posta powyżej, bardziej mi chodziło o wypowiedzi zdziszka.


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

#9 2008-03-22 22:31:44

zdziszek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: Podania - nowi gracze z Templars

Pakulek napisał:

Czym róznią się wasze "reklamy" od reklam tych kolegów????
Zarówno w pierwszym przypadku jak i drugim nikt nie ma mozliwości sprawdzenia czy to jesty prwada. Czyli jak u nowych kolegów. Chyba że ktoś was zna od nas z sojuszu?

róznica polega na tym ze możesz wszystkie podane przezemnie dane z s5 sprawdzic w analizerze tak samo zreszta jak dane do wszystkich nie tylko polskich ale i zagranicznych swiatow ktore sa w trakcie rozgrywki i jesli sie nie myle takze do sesji zakonczonych ktos skasowal Faq a jestem w domu wiec linkow nie podam ale najpopularniejszym narzedziem tego typu jest TWA(Travian World Analizer) pozostale dane daloby sie uzyskac przez forum lub np od osob ktore graja na danym serwerze

Offline

 

#10 2008-03-26 20:47:17

Pakulek

Zarzad

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 177
Punktów :   

Re: Podania - nowi gracze z Templars

Widzisz zdzichu . Trzeba zaufać czasem


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl12_1413.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.powerrangersi.pun.pl www.zmierzch-wampir.pun.pl www.stratus-klub.pun.pl www.knsg.pun.pl www.straz112-998.pun.pl